Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

2 SOBEN STAN OD 42m2 VO KARPOS

200 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 27 Jan 13:13 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се издава 2-собен стан 42м2 во Карпош - Воена болница руски згради, позади училиштето Никола Карев. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, трпезарија и купатило. Греењето е на струја со клима. Има и паркинг простор. Се наоѓа во зграда на 2/3 ката. Зградата нема лифт. Станот е погоден за самец/ сама.

Број на соби: 2
Квадратура: 42 m²
Греење: Струја
Спрат: 2 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Не
Број на балкони: Нема
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Исток
Адреса: ул. Трифун Пановски

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 4745

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information