Register a Pazar3 Account and get 50 denars!

Darma Doma izdava nevselen stan vo Kisela Voda so parking

260 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА Yesterday 15:42 Log into the company to make changes
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
 
078219508
Leaflet
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
ДАРМА ДОМА izdava luksuzen stan na Vodno ! 500 ЕУР
Darma Doma izdava dvosoben stan vo Centar kaj Jumbo 200 ЕУР
Darma Doma izdava nova garsonjera vo Aerodrom 200 ЕУР
Darma Doma izdava trosoben stan vo Centar Bunjakovec 500 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
ДАРМА ДОМА издава нов МОДЕРЕН стан во Кисела Вода, kaj ЧЕШМА близу Центар, станот е 50 м2, 2 соби, дневна и спална. наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, купатило, балкон, клима инвертер, нова градба 2021 г, СОПСТВЕН ПАРКИНГ, вселив веднаш..

цена-260 евра- фиксна

шифра 23189

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

 
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

 

 
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
Дарма Дома е агенција за недвижности која е спремна да одговори на вашите барања и потреби. Вашата потрага по нов дом започнува од нас! Во нашиот асортиман на недвижнини може да пронајдете станови за изнајмување според вашите потреби и буџет. Ние со станови располагаме нис различни локации на Скопје и со различна квадратура. Во нашата агегенција има млад и искусен тим на агенти кои ќе Ви помогнат да пронајдете и да донесете вистинска одлука за тоа што го посакувате. Секогаш, кога сте по потрага на стан за Вас и вашето семејство најдобро е истиот да го погледнете и да добиете реална слика за тоа како ќе изгледа вашиот нов дом! Доколку сте заинтересирани за Нас и нашите услуги, може да ни оставите понуда на нашата веб страна, тоа ќе биде разгледана од нашиот стручен тим, или може да испратите понуда доколку нудите стан за издавање и тој да биде разгледан од нас и во скоро време ќе бидете исконтактирани за соработка. Се со цел и Вие побрзо да го издадете вашиот стан, со помош од нас. На нашиот профил на Pazar3.mk има голем дел од становите кои ги издаваме, може да ја посетите нашата продавница и детално да разгледате тоа што ние нудиме. Нашата локација е : ул. Љубљанска бр.16-1/10 Скопје - Карпош Контакт: 078/219-508 Или може да ни се обратите и на нашата емаил адреса : darmadom.info@gmail.com Ве очекуваме за заедно да го избереме најдоброто за Вас. Ние сме вашиот сигурен Партнер по потрага на вашиот нов Дом!
Visit our store page
Ул Љубљанска бр.16-1/10 Show on the map
078219508
https://www.darmadoma.com.mk
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
 
078219508
Leaflet
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
Darma Doma izdava nov dvosoben stan vo Aerodrom 270 ЕУР
Darma Doma izdava prazen trosoben stan vo Taftalidze 300 ЕУР
ДАРМА ДОМА izdava odlicen stan vo Kisela Voda Rampa 150 ЕУР
Darma Doma izdava luks trosoben stan vo Aerodrom so garaza 390 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information