Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

POLUNAMESTEN STAN ZA DELOVEN

300 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI 15 Feb 11:01 Log into the company to make changes
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
078 200 980 , 02-5205-248
Leaflet
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Ш. 26572 АГЕНЦИЈА АСКА ИЗДАВА ПОЛУНАМЕСТЕН СТАН СО 2 СПАЛНИ, ВО К-1 НА УЛ. ОРЦЕ НИКОЛОВ БЛИСКУ ДО КАФИЌИТЕ И ЗООЛОШКАТА. НА 2-РИ КАТ, ПОГОДЕН ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ИЛИ ЗА ЖИВЕЕЊЕ. ОБЕЗБЕЕН ПАРКИНГ.

ЦЕНА 300 Е

КОНТ. ТЕЛ. 078/200-980
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
Посредуваме при продажба и изнајмување на куќи , станови, деловен простор....
Visit our store page
Аминта Трети 58/2 Show on the map
078 200 980 , 02-5205-248
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
078 200 980 , 02-5205-248
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information