Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 50M2 VO OZLE

250 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 14 Feb 14:12 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се издава двособен стан со површина 50м2 во Козле, во близина на Австриска амбасада. Станот е комплетно наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа на 4 кат + поткровје и нема лифт.

Број на соби: 2
Квадратура: 50 m²
Греење: Струја
Спрат: Поткровје
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Не
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Североисток
Адреса: ул. Козле

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1016

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information