Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 54m2 VO TAFTALIGE

0 EUR

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 12 May 13:14 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се издава 3-собен стан 54м2 во Тафталиџе на ул. Ванчо Мицков. Станот е празен во фаза на градба и располага со дневна соба, две спални соби, кујна со трпезарија, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на приземје од вкупно 4 ката + поткровје.

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ЗА 2-МЕСЕЦИ.

ШИФРА 5267

***** БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА*************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information