Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 64m2 VO KARPOS

240 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 18 Mar 11:32 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
Се издава трособен стан со површина од 64м2 во населба Карпош на бул.Партизански одреди.
Станот се издава наместен и располага со две спални соби, дневна соба, кујна, купатило и балкон.
Се наоѓа на приземје во зграда од 5 ката со лифт.
Греењето е централно или на струја, по избор.

Број на соби: 3
Квадратура: 64 m²
Греење: Централно
Спрат: Приземје
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Исток
Адреса: бул. Партизански одреди

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 3993

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information