Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA EDNOSOBEN STAN 40m2 VO KARPOS

10 000 MKD /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 27 Jan 17:27 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
Се издава наместен еднособен проширен стан 40м2 во Карпош. Станот располага со кујна, трпезарија, салон, реновирано купатило со машина за перење и сушење алишта, и голем балкон. Се наоѓа во мирна околина со парк, на ул.Карпошово Востание, во близина на Сити Мол. Греењето на станот е централно, гледа на северозападна страна и има паркинг простор. Се наоѓа во зграда на 3 кат. Зградата нема лифт.

Број на соби: 1
Квадратура: 40 m²
Греење: Централно
Спрат: 3 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Не
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Северозапад
Адреса: ул. Карпошово востание

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 4751

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
SE IZDAVA KAT OD KUKA 35m2 VO KOZLE 8 000 МКД
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 57m2 VO CENTAR NASPROTI MVR 350 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 36m2 VO CENTAR 220 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 52M2 VO TAFTALIDZE 12 000 МКД
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information