Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA NOV STAN VO KOMPLEKS MI - DA

300 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: KASTEL NEDVIZNOSTI 07 Jul 15:23 Log into the company to make changes
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
TROSOBEN STAN VO NOVO LISICE 65 000 ЕУР
LUKSUZEN 4 SOBEN STAN VO KAPISTEC 500 ЕУР
NOV DVOSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 300 ЕУР
CETVOROSOBEN OPREMEN STAN VO SKOPJANKA 350 ЕУР
Се издава нов двособен стан во Карпош 2 во Комплекс МИ-ДА, со површина од 57 м2 на 6-ти спрат со 2 лифта.
Станот се издава комплетно наместен и располага со дневна соба со кујна и трпезарија, спална соба, бања и тераса.
Со станот следува и паркинг место.

Цена: 300 еур месечно

Шифра: ИС 10142
KASTEL NEDVIZNOSTI
075454590 075454595
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
SE IZDAVA PRAZEN DVOSOBEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA 150 ЕУР
AGENCIJA KASTEL IMA POTREBA OD STANOVI ZA IZDAVANJ -
TROSOBEN STAN ZA KANCELARII NA UL MAKEDONIJA 300 ЕУР
TROSOBEN STAN VO NOVO LISICE 880 ЕУР
To the top