Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 85m2 vo Karpos 4

For rent by: Издавач 04 Feb 15:01 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се издава стан во Карпош 4. Целосно опремен и спремен за вселување. Има 85м2. Цената е по договор и доколку сте заентересирани повеќе информации можете да добиете на контакт телефонот.
Издавач
078/270-617
Leaflet
To the top