Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVAAT ODLICNI STANOVI VO VLAE

250 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: ДОМ ДИЗАЈН 21 May 09:37 Log into the company to make changes
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Novogradba  VEDNAS VSELIVI  Karpos 0 ЕУР
Se izdava nov dvosoben stan vo Karpos 1 250 ЕУР
Trosoben stan vo Aerodrom 79 000 ЕУР
Cetvorosoben stan novogradba vo Centar 0 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се издаваат станови со различни квадратури од 46м2,51м2,59м2,86м2,91м2, зградата е на 2-ката на мирна и убава локација.Становите се нови и одлично опремени.Цената за 46м2,51м2 и 59м2 е 250евра месечно,за 86м2 и 91м2 цената е 550 евра месечно.Има можност и да се издаде цела зграда (сите станови) за 1500евра месечно.
Ев.број 31284
Контакт тел: 078/339-365 Тоше
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Visit our store page
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Show on the map
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Nov stan vo Crnice 0 ЕУР
EKSTRA PONUDA  Stan 37m2 vo KARPOS 4 30 600 ЕУР
Trosoben stan vo Leptokarija 300 ЕУР
Se izdava namesten dvosoben stan vo Kisela Voda 140 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information