Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva cetvorosoben stan

350 EUR /monthly

For rent by: Калина 18 Nov 17:16 Delete, Edit or Renew Your Ad
Станот е во близина на поранешна Американска амбасада, веднаш карши Градски парк. Има четири спални соби, три балкона на две различни страни, кујна, трпезарија, работен дел и две купатила. Има пијано и библиотека, како и се што е потребно од покуќнина - бела техника, климатизер, ТВ, интернет. Се издава наместен.
Калина
++38970309590
Leaflet
To the top