Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan vo Karpos do City Mall

280 EUR /monthly

For rent by: Наташа 14 Jan 17:41 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се изнајмува стан во Карпош 3 веднаш до Skopje City Mall, реновиран, со парно греење, во близина на Вардар, не далеку од систина, филип втори, болница 8ми септември, училиште Јахја Кемал
Наташа
070246362
Leaflet
To the top