Published: May 08 2022 11:01

Se iznajmuva trosoben namesten stan vo Karpos 3

Published: May 08 11:01
Views: 1397
Се изнајмува 3-собен, многу функционален стан во Скопје, Карпош 3, наспроти „Војна болница“, погоден за три-четири члено семејство, специјализанти и вработени. Станот е реновиран,со пластична дограма, квалитетна блиндор врата,одлично греење, добро опремен, со голем простор од „Акрон“ вѕидани плакари, италијанска кожена гарнитура од:тросед-(не е на пуштање) и двосед, голем „француски“ кревет во спална соба,единечен кревет во детска соба, две компјутерски маси,клима уред,комплет опремена кујна со мала трпезариска маса, машина за перење алишта и СЕ друго што е потребно за удобно и радосно живеење. Станот располага со едно капатило, а веднаш при влезот, има посебен гостински тоалет. Од терасата има убав поглед на градот кон запад.
Во близина се: Градинка,ОУ „Лазо Трповски“, гимназија „Никола Карев“, општински служби, ГОБ „8-ми Септември“; кардиохирургија „Филип Втори“, „Сити Мол“, Електроелемент, Веро, Гранап и други трговски објекти. На 30 метри има автобуска станица од ЈСП...
За дополнителни информации ѕвонете на тел: 075/506-817 Петре.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information