Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Kozle kaj Kanela

250 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: ДОМ ДИЗАЈН 05 Sep 10:49 Log into the company to make changes
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Nov stan kaj Univerzalna sala 94 800 ЕУР
Nov stan 88 250 ЕУР
Kancelarii vo strog Centar 230 ЕУР
STAN so 4 spalni sobi vo PRZINO 137m2 105 000 ЕУР
Се издава стан во Козле во близина на Канела, со две спални соби, дневна со трепезарија и кујна и купатило. Погодно за студенти. Цената не е фиксна.
Евидентен број 31803
Контатк Леон 078/339-365
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Visit our store page
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Show on the map
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Odlicen dvosoben stan vo Crnice 180 ЕУР
SE IZDAVA SPRAT OD KUKA VO PRZINO 150 ЕУР
Se izdava 3 soben stan vo Kapistec  0 МКД
Stan vo blizina na Z Stanica 230 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information