Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

URBAN LIVING IZDAVA LUKSUZEN STAN VO KARPOS 3

300 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: URBAN LIVING 20 Jun 15:40 Log into the company to make changes
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Sifra D480

Се издава целосно наместен и опремен стан во Карпош1, позади Симпо до полициската станица. Станот е комплетно реновиран и погоден за фамилија или млад брачен пар. Одлична локација. 65м2, на 4ти спрат со две спални (поврзани), централно парно, клима уред, машина за садови, машина за перење. Има тераса и сопствен подрум.
URBAN LIVING
Агенција за недвижности УРБАН ЛИВИНГ располага со голема понуда на недвижен имот, станови, куќи,деловни објекти, плацеви за градба и др.
Visit our store page
Kuzman Josifovski Pitu 28 lok. 19, Show on the map
078 967 010/078 324 384
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
Leaflet
 URBAN LIVING
URBAN LIVING IZDAVA EXTRA STAN VO CENTAR 250 EUR
URBAN LIVING STANOVI VO CITY GARDEN KARPOS 1 150 EUR
SE IZDAVA 2-SOBEN STAN PARTIZANSKA DEBAR MAALO 320 EUR
Se izdava LUKSUZNO opremen nov stan vo Aerodrom 320 EUR
To the top