Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

URBAN LIVING IZDAVA LUKSUZEN STAN VO KARPOS

Company advertisement For rent by: URBAN LIVING 20 Jun 14:30 Log into the company to make changes
Leaflet
 URBAN LIVING
SE IZDAVA RENOVIRAN PRAZEN STAN SKOPJANKA AERODROM 250 ЕУР
Odlicen stan za par ili familija so 1 spalna 200 МКД
URBAN LIVING 60M2 STAN VO AVTOKOMANDA 51 500 ЕУР
SE IZDAVA NOV PRAZEN STAN 69m2 VO ADORA FLATIRON 300 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
About the Residence
Sifra D478
Станот е простран, светол, енергетски ефикасен. Реновиран и комплетно опремен. Идеален за семејство, млади професионалци или пак студенти. Прв кат (нема лифт). Греење/ладење преку клима уред со инвертер во дневната и кујната, а панели на електрична енергија во собите и купатилото. Двор, паркинг место и гаража можат да се стават на располагање врз основа на претходен договор.
Цена- 250 евра, со мозност за договор.
URBAN LIVING
Агенција за недвижности УРБАН ЛИВИНГ располага со голема понуда на недвижен имот, станови, куќи,деловни објекти, плацеви за градба и др.
Visit our store page
Kuzman Josifovski Pitu 28 lok. 19, Show on the map
078 967 010/078 324 384
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
Leaflet
To the top