Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA LUKSUZEN 4 SOBEN STAN 103M2 VO CRNICE

600 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 31 Jan 14:20 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Се издава луксузно наместен четворособен стан 103м2 во населба Црниче, во близина на амбасадите и центар. Станот се наоѓа на 1 и 2 кат од вкупно 4 ката со лифт.
Луксузно наместен, со класичен намештај се од масивно дрво во венге боја, комплетно опремен, има додатно лед осветлување. Новоградба со поглед на Скопје. Во секоја соба има клими инвертер и камин на долниот кат. Зградата има 8 стана, камери, лифт, гаража и сопствен двор.
Станот се состои од дневна соба, 3 спални соби, кујна, трпезарија, купатило и балкон.

Број на соби: 4
Квадратура: 103 m²
Греење: Струја
Спрат: 1 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Луксузен
Лифт: Да
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Исток
Адреса: ул. Востаничка

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 527

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
SE IZDAVA TROSOBEN STAN  100m2 VO KISELA VODA 550 ЕУР
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 80m2 VO HROM 10 000 МКД
SE IZDAVA GARSONJERA 36m2 VO CENTAR 300 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 60M2 VO CENTAR 300 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information