Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA LUX NAMESTEN STAN VO ADORA FLATIRON

400 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: URBAN LIVING 19 May 11:27 Log into the company to make changes
Leaflet
 URBAN LIVING
URBAN LIVING PREKRASEN STAN AVTOKOMANDA 67 000 ЕУР
Урбан Ливинг продава 4 собна куќа во Радишани 60 000 ЕУР
Se izadava renoviran stan vo Kapistec 300 ЕУР
SE IZDAVA ODLICEN STAN VO SKOPJANKA 0 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
- Lokacija: Kisela Voda, Rampa
- Adora Flatiron, 15 kat
- Dvosoben 58m2
- Prostran dneven prostor so kujna i trpezariski del, golema spalna soba, kupatilo i balkon
- Nov, nevselen
- Kompletno luksuzno opremen so nov mebel i pokukjnina
- Greenje po izbor na zakupecot
- Severozapadna orientacija, prekrasen pogled kon Skopje

Cena: 400 evra
Poveke informacii na:
078 288 932 - Darko
078 967 010 - Silvana
SIFRA: 3027
URBAN LIVING
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг Како можеме да Ви помогнеме? Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања. Како до поголема вредност. Ние сме тука за Вас. Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот. Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот. Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот. Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне. Вие добивате од нашето искуство.
Visit our store page
Rimska 3 Show on the map
078967010
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
URBAN LIVING
078 967 010
Leaflet
 URBAN LIVING
URBAN LIVING STANOVI VO GRADBA VO AERODROM 1 100 ЕУР
URBAN LIVING IZDAVA LUX KUKA VO ZDANEC 1 200 ЕУР
URBAN LIVING  31M2 STAN VO SITY GARDEN 40 000 ЕУР
Atraktiven nov stan vo Karpos 3 92 400 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information