Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA ODLICEN TROSOBEN STAN VO KISELA VODA

400 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: KASTEL NEDVIZNOSTI 20 Mar 12:03 Log into the company to make changes
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
DELOVEN PROSTOR, ATRAKTIVNA LOKACIJA-BOEMSKA ULICA 1 500 EUR
PRAZNI STANOVI OD 50M2 I 80M2 VO DEBAR MAALO 0 MKD
LUKSUZEN STAN VO KARPOS 4 350 EUR
TROSOBEN STAN ZA KANCELARII VO DEBAR MAALO 300 EUR
Се издава одличен нов невселуван трособен стан, комплетно наместен со нов мебел и техника во Кисела вода кај економското со површина од 85 м2.

Станот се наоѓа на 4-ти кат со лифт и располага со дневна соба со кујна и трпезарија, две спални соби, бања, гостински тоалет и балкон од 13 м2.

Греење на парно со тајмер.
Има клима уред.

Има можност за користење затворен гаражен простор и подрум.

Станот е слободен од 1-ви Април.

ЦЕНА: 400 евра

Шифра: ИС 10398
KASTEL NEDVIZNOSTI
075454595 075454590
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
DUKAN VO CENTAR 60m2 90 000 EUR
ITNO - NOVA SEMEJNA KUKA OD 460 M2 VO PRZINO 350 000 EUR
90 m2 DELOVEN PROSTOR/DUKAN VO CENTAR 1 000 EUR
DELOVEN PROSTOR OD 112m2 KAJ GRCKA AMBASADA 500 EUR
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information