Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava prekrasen stan vo Kisela Voda

250 EUR /monthly

For rent by: Стефан 29 Mar 11:50 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For rent
Advertised by
Private
Number of rooms
Area
Се издава прекрасен стан на втор кат со голема дневна, кујна, две големи спални, ново купатило, блиндирана врата..

Во сите соби има нови инвертер клими со мин потрошувачка.

Станот се наоѓа веднаш до студентскиот дом Пелагонија и е погоден за студенти и семејство..

Станот има две паркинг места пред зграда, две тераси и комплетно опремен.
Стефан
075328912
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information