Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan za studenti familija rabotnici

275 EUR /monthly

For rent by: Bojan Today 16:45 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се издава наместен стан погоден за СТУДЕНТИ / СТУДЕНТКИ, ФАМИЛИЈА, РАБОТНИЦИ,...

Станот е комплетно реновиран 2017год.

Станот се наоѓа во нас.Кисела Вода (до општината - т.е. новиот КАМ маркет).
2 минути пешки до Автобуска постројка (бул.Борис Трајковски), или 15 минути пешки до "РЕКОРД - центар (плоштад)".

Станот располага со 3 (засебни) спални соби, дневна соба, купатило, трпезариска просторија и нова кујна.

Опремен со 2 клими, сопствено парно, проточен бојлер во купатило, нов фрижидер, шпорет, машина за перење алишта, пегла, .... .


Цената е 18.500ден. или 300еур.

Со вклучена чистачка, која еднаш месечно врши генерално чистење на станот.

или

Цената е 17.000ден. или 275еур.

Без вклучена чистачка за одржување на хигиената во станот.

За подетални информации јавете се на:

070 222 494 Бојан

или

078 350 070 Велимир
To the top