Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA TROSOBEN STAN 100m2 VO KISELA VODA

550 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 01 Feb 10:18 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071-206-469
Leaflet
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 80m2 VO HROM 10 000 МКД
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 86M2 VO CENTAR 200 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 55m2 VO AERODROM 260 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 68m2 VO AERODROM 200 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Се издава луксузно опремен трособен апартман со површина од 100м2 во Кисела Вода.
Се наоѓа на ул. Востаничка, на 1 кат во зграда со ниско приземје + кат + поткровје.
Апартманот е опремен со клима уред, смарт Тв, wi-fi, приватен и обезбеден паркинг простор и видео надзор
Апартманот располага со дневна оба, 2 спални соби, кујна, купатило и 8м2 тераса.

Број на соби: 3
Квадратура: 100 m²
Греење: Струја
Спрат: 1 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Луксузен
Лифт: Не
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: Гаража + 1 Паркинг
Ориентација: Југозапад
Адреса: ул. Востаничка

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 828

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071-206-469
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information