Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA TROSOBEN STAN 70m2 VO KISELA VODA

250 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 06 May 14:09 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се издава 3-собен стан 70м2 во Кисела Вода, кај Рампа. Станот е наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна, трпезарија, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 2 кат од вкупно 6 ката. Зградата има лифт.

Број на соби: 3
Квадратура: 70 m²
Греење: Струја
Спрат: 2 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Запад
Адреса: ул. Виктор Иго

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 4201

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information