Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan novogradba vo Crnice

For rent by: Ката 08 Aug 21:47 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се изнајмува стан во Црниче, новоградба,приземје,45 м2, со двор 100м2 во склоп на станот, полунаместен /кујна,терпезариска маса со столови, фрижидер,омари за спална и купатило,клима/,сопствено парно и паркинг. Во договор може да се доуреди.
Ката
070409446
Leaflet
To the top