Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stanbeno deloven objekt Kisela Voda

0 MKD

Company advertisement For rent by: Property One 21 Nov 13:44 Log into the company to make changes
Leaflet
Property One
SE IZNAJMUVA OPREMENA KUKA NA VODNO 0 МКД
NOV STAN 64M2 VO KOZLE NA ODLICNA LOKACIJA 64 000 ЕУР
EKSKLUZIVEN DUPLEKS STAN VO CENTAR 120 000 ЕУР
STAN VO DEBAR MAALO SO ODLICEN POGLED 300 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
About the Residence
Се изнајмува станбено-деловен објект во Кисела Вода.
Објектот има: подрум, приземје, 1 кат, 2 кат и 3 кат.
Објектот се состои од 4 посебни станови од кои секој е со површина од 133 m2.
Секој стан се состои од: голема дневна просторија, со кујна и трпезарија, 3 спални соби, од кои две се детски соби, а една родителска спална.
Сите соби имаат свое купатило, додека родителската спална соба има големо купатило со џакузи.
Секоја соба има клима уред.
Секој стан има посебно електрично парно греење со тајмерски термостат.
Подрумските простории се со два влеза, има 4 соби, едно купатило и посебно одвоена блиндирана просторија со вентилација.

Шифра: D 015
Property One - Агенција за недвижности
Property One
Агенција за недвижности
Visit our store page
Show on the map
078259681
Property One
078259681
Leaflet
Property One
Stan vo Kisela Voda 69 000 ЕУР
Moderno ureden stan vo Centar 450 ЕУР
Se izdava deloven prostor kaj OU Braka Miladinovci 0 МКД
UDOBEN STAN NA EKSKLUZIVNA LOKACIJA 600 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information