Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Stan na 10 min od centarot na gradot

310 EUR /monthly

For rent by: Irena 15 Jan 19:16 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се изнајмува стан на локација "Стара рампа" на самата граница помеѓу Центар и К.Вода, 10 минути, пеш, до центарот на градот. Станот содржи, дневен простор, трпезарија и кујна, две спални соби, бања и балкон. Сите простории се комплетно уредени.
To the top