Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Brand new apartment near City Mall

0 MKD

Company advertisement For rent by: ASTORIA NEDVIZNOSTI 04 Jul 12:25 Log into the company to make changes
ASTORIA NEDVIZNOSTI
PREKRASEN 4 SOBEN STAN SO DVOR VO KOZLE 0 МКД
KANCELARII VO EKSKLUZIVNA  DELOVNA ZGRADA  CENTAR 0 МКД
Ubav stan Kozle 0 МКД
LUKSUZEN DVOSOBEN STAN VO LEPTOKARIJA 300 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Skopje
Code no.24108

New Apartment for rent in Karpos 4 near City Mall with area of 54 m2.It has 1 bedroom, living room with kitchen and balcony with beautiful open view.The Apartment is on 6th floor , in a new building with 2 elevators , and with central heating.Price 270 euros.

Contact no. 071/333-336

Sifra 24108

Izdavame nov nevseluvan stan vo Karpos 4 do City Mall so povrsina od 54m2. Raspolaga so 1 spalna soba, dnevna so kujna i terasa so otvoren pogled. Stanot e na 6ti kat, so 2 lifta, centralno greenje. Cena 270 evra.

Kontakt tel.
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Visit our store page
Ул “Аминати трети„ бр 65 Show on the map
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
+3892 3110-566 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Super stan va Vodno 69 m2 0 МКД
Odlicen stan pozadi Ramstore mall 0 МКД
Odlicna garsonjera vo Centar za iznajmuvanje 0 МКД
Odlicen stan vo Centar za deloven prostor 0 МКД
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information