Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Brend new apartment in Center with 1 badroom

0 MKD

Company advertisement For rent by: ASTORIA NEDVIZNOSTI 29 Mar 09:05 Log into the company to make changes
ASTORIA NEDVIZNOSTI
ODLICEN 3 SOBEN  STAN VO CENTAR 100m2 0 МКД
Nov moderno opremen stan vo Centar 0 МКД
STANOVI NOVO GRADBA VEDNAS VSELIVI CRNICE 0 МКД
Deloven prostor kancelarii vo Centar 0 МКД
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Skopje
Шифра 24175

Издаваме одлично наместен стан во Центар спроти Соборна со површина од 50м2. Располага со 1 спална соба, дневна со кујна и бања. Станот е на 5ти кат, со лифт во нова зграда со 24/7 обезбедување. Цена 450 евра со сите вклучени трошоци.

Контакт тел.
071/333-336

Code no.24175

Brend new apartment a cros the Main church with an area of 50m2. The apartment is on the 5th floor,with elevator in new building. Price 450 euros with included monthly expenses.
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Visit our store page
Ул “Аминати трети„ бр 65 Show on the map
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
+3892 3110-566 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Stanovi vo Centar na odlicna lokacija 0 МКД
DELOVEN PROSTOR ZAD SOBRANIE CENTAR 0 МКД
STAN OD 78m2 VO KARPOS 3 TOP CENA 59 500 ЕУР
Nov stan so 3 spalni pozadi Bugarska Ambasada 0 МКД
To the top