Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Дарма Дома izdava luksuzen stan vo Taftalidze

340 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА 23 Sep 14:59 Log into the company to make changes
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
078219508
Leaflet
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
Дарма Дома izdava luksuzen stan vo Debar Maalo 300 ЕУР
Дарма Дома izdava nov 3 soben stan vo Aerodrom 220 ЕУР
Дарма Дома izdava nov 3 soben stan pozadi Ramstor 290 ЕУР
ДАРМА ДОМА izdava luksuzen stan vo Karpos Mida 350 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Skopje
Дарма Дома издава луксизен стан во Тафталиџе во Гранд Престиж, станот поседува 55 м2, 2 соби, дневна, и спална, станот се издава наместен со нов мебел.клима. балкон , нова градба.вселив веднаш.

цена- 340 евра-не е фиксна

шифра 18142

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: [email protected]
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
Потрагата по вашиот дом започнува од кај нас. Агенцијата за недвжности ДАРМА ДОМА е спремна да одговори на вашите барања. Тим од млади и искусни агенти ви стојат на располагање во донесувањето на сигурна и вистинска одлука. ДАРМА ДОМА - Ваш сигурен партнер!
Visit our store page
Карпош Show on the map
078219508
https://www.darmadoma.com.mk
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
078219508
Leaflet
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
ДАРМА ДОМА izdava nov stan vo Debar Maalo 280 ЕУР
ДАРМА ДОМА izdava prazen stan vo Centar 250 ЕУР
ДАРМА ДОМА izdava nov 3 soben stan vo Kapistec 330 ЕУР
Дарма Дома izdava nov 2 soben stan vo Novo Lisice 12 000 МКД
To the top