Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

ДАРМА ДОМА izdava luksuzen stan vo Taftalige !

350 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА 05 Nov 18:45 Log into the company to make changes
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
078219508
Leaflet
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
Дарма Дома izdava prazen stan vo Kapistec 10 000 МКД
Дарма Дома izdava luks 3 soben stan vo Debar Maalo 550 ЕУР
Дарма Дома izdava nov stan vo Crnice, 250 ЕУР
Дарма Дома izdava nov 4 soben stan vo Debar Maalo 400 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Skopje
Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов ЛУКСУЗЕН стан во Тафталиџе во Биси, со површина од 45 м2, 2 собаи, наместен со нов мебел, греење на парно, клима , нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, нова градба, паркинг, балкон, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, вселив ведаш...


Цена: 350 евра-не е фиксна

шифра 20524

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: [email protected]
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
Потрагата по вашиот дом започнува од кај нас. Агенцијата за недвжности ДАРМА ДОМА е спремна да одговори на вашите барања. Тим од млади и искусни агенти ви стојат на располагање во донесувањето на сигурна и вистинска одлука. ДАРМА ДОМА - Ваш сигурен партнер!
Visit our store page
Карпош Show on the map
078219508
https://www.darmadoma.com.mk
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
078219508
Leaflet
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
Дарма Дома izdava nov stan vo Taftalidze City Mall 300 ЕУР
Дарма Дома izdava nov stan vo Karpos 2 230 ЕУР
Дарма Дома izdava PRAZEN stan vo Kisela Voda 10 000 МКД
ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром позади Тобако 2 ! 220 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information