Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

GARSONJERA ZA SAMEC VO CENTAR

180 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Bastion Real Estate 01 Sep 16:31 Log into the company to make changes
Bastion Real Estate
SE IZDAVA OPREMEN KANCELARISKI PROSTOR VO CENTAR 830 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO NOVO LISICE 250 ЕУР
SE IZDAVA PREKRASEN STAN 130m2 VODNO CRNICE 900 ЕУР
Nov stan vo Debar Maalo Centar 64m2 2 spalni 80 000 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Skopje
Garsonjera vo po nova zgrada od 30m2 na 4 kat so parno, lift,so mala terasa se izdava komplet ubavo namestena.Cena-180e
sifra...17541
Broj za kontakt 070 346842
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 [email protected] Ве очекуваме да ни се обратите!
Visit our store page
Ул Дебарца 57/4 Show on the map
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
070346842
Bastion Real Estate
MAL STAN 38m2 STROG CENTAR  SO SPALNA 43 000 ЕУР
Preubav nov apartman 145m2 so 3 spalni 189 000 ЕУР
OPREMEN KANCELARISKI PROSTOR  VO CENTAR 750 ЕУР
DELOVEN OBJEKT ZA SEKAKVA NAMENA VO GEVGELIJA 250 000 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information