Published: Apr 12 2020 07:58

Izdavam * NOV stan 50m2, NASTEL - Taftalidze

EUR

/ monthly
Published: Apr 12 07:58
Views: 85
Се издава нов и опремен стан во Тафталиџе со паркинг место - Комлекс Настел.

- 50 м2
- 5 спрат
- Источна страна
- Станот е комплетно опремен
- Една спална соба, дневна ,кујна, купатило и балкон.
- Паркинг место вклучено во цената.
- Комарници на прозорот во спална и на вратата во дневна соба.
- Цена 270 еур

Месечните сметки за станот се минимални (струја просек 1000 мкд, вода 400 мкд, парно 800 мкд)
Паркингот е пред самиот влез во зградата. Зградата има 2 лифта.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information