Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

KISELA VODA-IZNAJMUVANJE

Company advertisement For rent by: ФЛОКС АГЕНЦИЈА 04 Dec 10:24 Log into the company to make changes
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Location
Skopje
28434-KISELA VODA-75m2 stan,nad Reptil market,3 soben so parno,ima edna terasa,kompletno moderno namesten,cena-699 evra mesecno

28365-KISELA VODA-62m2 stan,vo blizina na rampa,2 soben na 2 kat so lift i so soptsveno greenje,kompletno namesten,cena-210 evra mesecno

24622-KISELA VODA-90m2 stan so 40m2 dvor,Flatiron zgrada na Adora,4 soben,kompletno namesten,2015 gg,cena-1000 evra mesecno

23039-KISELA VODA-85m2 stan,kaj restoran Biljana,3 soben so parno,ima dve terasi i dva toaletase iznajmuva prazen,cena-400 e mesecnoKontaktirajte ne na: 3082-515
mob:078/404-900, 078/404-909

FOTOGRAFII ZA NEDVIZNOSTITE POGLEDNETE NA NASATA WEB STRANA www.floks.com.mk ILI KONTAKTIRAJTE NE DA VI ISPRATIME NA MAIL

ZA POOPSIRNA PONUDA KLIKNETE DESNO VO PRODAVNICATA NA AGENCIJA "FLOKS"ФЛОКС АГЕНЦИЈА
Агенција за недвижности ФЛОКС Ви нуди брза, ефикасна и дискретна купопродажба на недвижен имот со поддршка на банките со кои имаме склучено Договори и одлична соработка. Нашиот Тим е сочинет од стручни, динамични и млади личности со долгогодишно искуство. Ние Ви нудиме во секој момент ажурирана база на податоци на интернет. Секојдневно се трудиме да ги исполниме сите желби на нашите клиенти, Ви гарантираме правна сигурност и апсолутна дискреција. Истовремено како овластени проценители вршиме проценки на недвижности, транспортни средства, земјоделски земјишта и насади. Нашето долгогодишно искуство, знаење и стручност е неопходно за успешна соработка. Најдобар доказ за тоа се нашите задоволни клиенти. Повелете и уверете се...... Контактирајте не на: 3082-515, или на моб: 078/404-900, 078/404-909, 078/404-908 www.floks.com.mk
Visit our store page
Bul.Metropolit Teodosij Gologanov 98/1-12 Show on the map
3082515,078404900,078404909
https://www.floks.com.mk
ФЛОКС АГЕНЦИЈА
3082515,078404909,078404900
Leaflet
To the top