Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Komplet namesten dvosoben stan od 38m2 Debar Maalo

250 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Атлас Недвижности 28 Nov 14:16 Log into the company to make changes
Атлас Недвижности
02 6147 511
Атлас Недвижности
Se izdava namesten stan 64m2 2 spalni CENTAR 400 ЕУР
Garsonjera od 32m2 Nova vo Kozle na 2kat 1 200 ЕУР
Magacin Kvantaski Magari od 1250m2 25 ЕУР
Garsonjera komplet renovirana od 30m2 za Samci 10 000 МКД
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
Se izdava komplet namesten dvosoben stan vo Debar Malo od 38m2 na 2 kat. Cena 250 evra
078/222-112
Атлас Недвижности
Агенцијата за недвижности "Атлас Недвижности" посредува при продажба, издавање и заменување на било каква недвижност (станови, куќи, деловни простори, канцеларии, плацеви, магацински простори и сл.) и нуди услуги во стручно советување за истите. Во соработка со наш адвокат и нотар ви гарантираме сигурност. Исто така ви нудиме услуги за реновирање на недвижности (целосно) и дизајн на ентериер како и изработка на истиот со одличен квалитет.
Visit our store page
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Show on the map
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
02 6147 511
Атлас Недвижности
Kuka vo Gorce 2 od 100m2 i dvor 300m2 110 000 ЕУР
Kancelariski prostor od 74m2 vo delovna zgrada NOV 550 ЕУР
Se izdava prazen stan Centar od 70m2 na 3/4 250 ЕУР
Se izdavaat kancelarii vo strog Centar od 70m2 350 ЕУР
To the top