Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Luksuzen stan vo Reonski Centar Aerodrom

Company advertisement For rent by: ASTORIA NEDVIZNOSTI 18 Jan 10:37 Log into the company to make changes
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
Шифра 24337

Се изнајмувам луксузно наместен стан во Реонски ценатр Аеродром, веднаш до основното школо Александар Македонски, на 6 кат со јужна ориентација. Станот има една спална соба, голема дневна (нов намештај некористен) со камин на Етанол и нова трпезарија (некористена), комплетно опремена кујна, балкон со отворен поголед кон планината Водно.Станот е обезбеден со аларм и влезна камера. Цена 270 евра + месечни трошоци.

*** Слободен од 15ти Февруари 2019 ***

Контакт тел.
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
ASTORIA -- SINCE 07.07.1994.......07.07.2018 .............. SIMPLY THE BEST .
Visit our store page
"Aminta Treti" 65/1-2 Show on the map
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk/default.aspx
ASTORIA NEDVIZNOSTI
+3892 3110-566 071/333-336
To the top