Published: Apr 01 2020 02:59

Namesten stan so dve spalni sobi vo Skopje

EUR

/ monthly
Published: Apr 01 02:59
Views: 2
**********************
Не ги примам пораките испратени преку pazar3.
Ве молиме контактирајте ме директно на: [email protected]

Спални соби: 2
Бањи: 1
Наместен
Климатизација
wifi WiFi
Комплетно опремена модерна фамилијарна куќа во центарот на градот, но не и во презафатена област. Во непосредна близина на градскиот парк, до главниот плоштад, до гастрономскиот округ Дебар Маало, до болници, 24/7 аптеки, најдобри ресторани во градот, кафулиња и клубови, на 10 мин одење стигнувате до трговски центри и зелени пазари. За 20 минути ќе стигнете до најголемиот спортски центар во градот, аква-паркот, фудбалскиот стадион. Кањонот Монт Водно и Матка е достапен со автобус во 20/30 мин., Или со такси за 10/20 мин.
Јавен превоз на располагање, најблиската автобуска станица е 1 мин одење до станот.
Станот се состои од 2 спални соби, 1 простор за живеење со комплетно опремена кујна и трпезарија и 1 бања со када.
Кат: 1
Лифт: да
Паркинг простор: 1 во истата зграда (под земја)
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
2

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information