Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

PRAZEN 3-SOBEN VO K-4

150 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI 09 Feb 14:31 Log into the company to make changes
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
078 200 980 , 02-5205-248
Leaflet
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Skopje
Ш. 24161 АГЕНЦИЈА ИЗДАВА 3-СОБЕН ПРАЗЕН СТАН ВО К-4 НА 9/ КАТ ВО ЗГРАДА СО 3 ЛИФТА, КАЈ МОСТОТ ОБЕДИНЕТИ НАЦИИ. ИСКЛУЧЕНО ПАРНО. ВСЕЛИВ ВЕДНАШ. ЦЕНА 150 Е.


КОНТ. ТЕЛ, 078/200-980
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
Посредуваме при продажба и изнајмување на куќи , станови, деловен простор....
Visit our store page
Аминта Трети 58/2 Show on the map
078 200 980 , 02-5205-248
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
078 200 980 , 02-5205-248
Leaflet
To the top