Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava kompletno ubavo namesten stan vo Centar

500 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 27 Nov 14:43 Log into the company to make changes
Се издава комплетно убаво наместен стан во Центар ( во близина на МВР), од 109м2 ( со три спални, две купатила, дневна со кујна и трпезарија, балкон) на 5-ти кат , со лифт
ш.3099
Контакт: Надица 071/218-646
http://bozinoski.mk/
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Visit our store page
Атинска 3А Show on the map
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 , 02/3076-527 , 076/355-220
Leaflet
To the top