Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava opremen so dve spalni Karpos 2 renoviran

280 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 08 Aug 12:39 Log into the company to make changes
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
ЕВ.БРОЈ 3284
АГЕНЦИЈА БОЖИНОСКИ НЕДВИЖНОСТИ ИЗДАВА ТРИСОБЕН СТАН РЕНОВИРАН ВО КАРПОШ 2 ВО БЛЗИНА НА ДРАМСКИ.СТАНОТ ИМА СОПСТВЕНО ГРЕЕЊЕ НА СТРУЈА ПАНЕЛИ)+КЛИМА.ИДЕАЛНА ЛОКАЦИЈА ЗА СТУДЕНТИ НА ОКОЛНИТЕ ФАКУЛТЕТИ.
ЦЕНА 280 ЕВРА
КОНТАКТ 076/355-223
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Visit our store page
Атинска 3А Show on the map
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO K VODA 300 ЕУР
Se izdava luksuzen trosoben stan na Vodno 550 ЕУР
STAN NA VODNO 126m2 145 000 ЕУР
STAN NAMESTEN VO KISELA VODA -
To the top