Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava prazen stan 45m2 vo Taftalidze 150E

0 MKD

Company advertisement For rent by: URBAN LIVING 05 Sep 15:13 Log into the company to make changes
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
SIFRA: 3495

- Lokacija: Taftalidze 1 vo blizina na gimnazija Georgi Dimitrov
- Ruska zgrada, 2 kat, bez lift
- Dvosoben 45m2
- Spalna soba, dnevna so trpezarija i kujna, kupatilo i balkon
- Vo solidna sostojba, delumno renoviran
- Prazen so elementi od kujna
- Centralno parno

Cena: 150 evra

Poveke informacii na:
078 288 932 - Darko
078 967 010 - Silvana
URBAN LIVING
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг Како можеме да Ви помогнеме? Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања. Како до поголема вредност. Ние сме тука за Вас. Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот. Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот. Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот. Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне. Вие добивате од нашето искуство.
Visit our store page
Rimska 3 Show on the map
078967010
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
 URBAN LIVING
URBAN LIVING EKSKLUZIVNO IZDAVA  OBJEKT 10 EUR
EKSLUZIVNO STANOVI VO GRADBA VO KAPISTEC 1 250 EUR
URBAN LIVING PREKRASEN STAN AVTOKOMANDA 67 000 EUR
URBAN LIVING STAN 60M2 VO CAIR 47 000 EUR
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information