Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

Se izdava stan od 42m2 za kancelarii vo Cento

150 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Атлас Недвижности 05 Feb 16:53 Log into the company to make changes
Атлас Недвижности
  Online
02 6147 511
Leaflet
Атлас Недвижности
Nov stan 87m2 so 2 spalni kaj Soborna 95 000 ЕУР
Nov stan 90m2 vo Vlae so tri spalni 900 ЕУР
Nov stan Hrom 60m2 so 2 spalni 850 ЕУР
Stan od 100m2 vo gradba Karpos 4 so 3 spalni -
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
Se izdava prazen stan (edna prostorija) od 42m2 vo Cento vo nova zgrada na glavnata ulica sproti Mak Oil. Stanot ima kujna so mebel, na 2 kat so lift. Cena: 150 evra. Telefon: 078/222-133
Атлас Недвижности
Агенцијата за недвижности "Атлас Недвижности" посредува при продажба, издавање и заменување на било каква недвижност (станови, куќи, деловни простори, канцеларии, плацеви, магацински простори и сл.) и нуди услуги во стручно советување за истите. Во соработка со наш адвокат и нотар ви гарантираме сигурност. Исто така ви нудиме услуги за реновирање на недвижности (целосно) и дизајн на ентериер како и изработка на истиот со одличен квалитет.
Visit our store page
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Show on the map
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk

www.atlasnedviznosti.mk

Атлас Недвижности
  Online
02 6147 511
Leaflet
Атлас Недвижности
Komplet namesten trosoben stan od 57m2 Kisela Voda 250 ЕУР
Komplet namesten dvosoben stan od 38m2 Debar Maalo 250 ЕУР
Trosoben renoviran stan od 57m2 Taftalidze 2 280 ЕУР
Аppartment  Zdanec 218m2 + 58m2 garag basem 165 000 ЕУР
To the top