Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN VO CENTAR 40M2 SO 1 SPALNA

Company advertisement. For rent by: House Imperial - Агенција за недвижности 03 Sep 16:34 Log into the company to make changes
Rent Price:

220 EUR / monthly

Number of rooms: 2
Address: KAPISTEC
Area: 55 m2
Location: Skopje
Се издава наместен стан во Центар во близина на Универзална Сала 40м2 без тераса на високо приземје/5 кат со лифт и парно,има 1 спална соба.Новоградба
Шифра 20901
Цена 220 евра/месечно
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili www.houseimperial.com
There are no visited ads
To the top