Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Centar

0 EUR

Company advertisement For rent by: Abc Dom 20 Jun 10:28 Log into the company to make changes
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Skopje
Sifra-14604-Stan vo Centar kaj Ramstore, 80m2, trosoben, na 4kat, so lift, centralno parno,namesten.
Abc Dom
Агенцијата се занимава со посредување при купопродажба и изнајмување на секаков недвижен имот на територијата на Република Македонија. Нашиот тим работи во консултации со нотар, адвокат и стручни соработници од областа на внатрешен дизајн на домот или деловниот простор. Доколку се одлучите за соработка со нашата агенција во исто време ќе добиете 50% попуст за услугата внатрешен дизајн. Нашите досегашни клиенти говорат за тоа колку сме ние успешни. Сите заинтересирани кои сакаат да продадат или изнајмат недвижност а во исто време сакаат да добијат професионален пристап кон истото можат да се обратат во нашата агенција каде ќе бидат услужени брзо и квалитетно.
Visit our store page
Show on the map
078402027
https://www.abcdom.com.mk
Abc Dom
078402027
Leaflet
Abc Dom
70m2 izdavanje Kozle 1 EUR
Stan od 56m2 vo Aerodrom 0 EUR
Se izdava stan od 120m2 vo Vlae 0 MKD
Stan vo Taftalidze itno 0 MKD
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information