Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN ZA DVAJCA STUDENTI VO KISELA VODA

0 EUR

Company advertisement For rent by: Bastion Real Estate 01 Sep 14:53 Log into the company to make changes
Bastion Real Estate
SE IZDAVA PREKRASNA KUKA VO VLAE NA MIRNA LOKACIJA 1 200 ЕУР
NOV STAN NA POCETOK NA KISELA VODA TROSOBEN VSELIV 59 000 ЕУР
SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 700 ЕУР
SE IZDAVA STAN OD 65M2 VO CENTAR 400 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
Stan od 40m2 na 4kat bez arno i bez lift, so 1 spalna nemesten .Cena-150e
sifra...17511
Broj za kontakt: 070/346842
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 [email protected] Ве очекуваме да ни се обратите!
Visit our store page
Ул Дебарца 57/4 Show on the map
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
070 346842
Bastion Real Estate
BASTION VI POSAKUVA SREKNA NOVA 2018 god 0 МКД
PRODAVAM STARA KUKA  VO CRNICE SO MARKICA 170 000 ЕУР
NOV STAN KVALITETNA GRADBA VO AEROROM 49M2 52 900 ЕУР
TROSOBEN STAN VO MICURIN VO NOVA ZGRADA 63 650 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information