Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA 3 SOBEN PRAZEN STAN KAJ BASTION KAFE

350 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: КОНФОР ЛУКС 09 May 16:08 Log into the company to make changes
КОНФОР ЛУКС
Se izdava nov dvosoben stan vo Centar zad Ramstor 280 ЕУР
SE IZDAVA GARSONJERA VO CENTAROT NA GRADOT 160 ЕУР
Stan Centar so vgradena kujna i plakar 1 250 ЕУР
GARSONJERA VO CENTAR 39 000 ЕУР
From
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
шифра. 7935. СЕ ИЗНАЈМУВА ТРОСОБЕН ПРАЗЕН СТАН КАЈ БАСТИОН КАФИЧ ВО ЦЕНТАР СО ПОВРШИНА ОД 70м2, КАТ 1, КУПАТИЛО, ТОАЛЕТ, ТЕРАСА, ГАРАЖНО МЕСТО СО ДОПЛАТА ОД 50 ЕВРА МЕСЕЧНО.
КОНФОР ЛУКС
Агенција за недвижности КОНФОР ЛУКС посредува при продажба,купување и изнајмување на станови,куќи и деловени простори.КОНФОР ЛУКС нуди професионална соработка,голема посветеност за побарувањата на своите клиенти и достапност во секое време. Ве молиме контактирајте го нашиот тим преку телфеон или e-mail.
Visit our store page
Bul.SV Kliment Ohridski 54 Show on the map
070-236-570 , 070-273-073
http://www.pazar3.mk/mk/%D0%9A%D0%9E%D0%9D%D0%A4%D0%9E%D0%A0%D0%9B%D0%A3%D0%9A%D0%A1
КОНФОР ЛУКС
070-273-073 , 076-273-738,
КОНФОР ЛУКС
SE IZDAVA STAN VO BLIZINA NA KATOLICKA CRKVA 280 ЕУР
SE IZNAJMUVA MAGACINSKI PROSTOR VO KARPOS 2 360 ЕУР
SE IZNAJMUVA PRAZEN STAN VO HROM - SKOPJE 200 ЕУР
NOVI VSELIVI STANOVI VO K VODA 960 ЕУР
To the top