Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA CENTAR GRADSKI ZID PALETA 75M2 1 KAT

350 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: КАЗА МИА - М 17 Mar 18:47 Log into the company to make changes
КАЗА МИА - М
DVOSOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE 1 57 500 EUR
DVOSOBEN STAN 45M2 POZADI UNIVERZALNA NOVOGRADBA 54 000 EUR
CETIRISOBEN NOV HROM 65M2 100M2 DVOR NEVSELUVAN 70 000 EUR
DVOSOBEN STAN 45m2 CENTAR DO KATOLICKA 2 KAT 54 000 EUR
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Skopje
SE IZNAJMUVA TROSOBEN STAN BO BLOK PALETA CENTAR-GRADSKI ZID.
STANOT E VO POVRSINA OD 75 M2,1 KAT,ISTOCNA ORIENTACIJA SO POGLED KON ULICA,ODLICEN ZA KORISTENJE KAKO DELOVEN PROSTOR.
POSEDUVA DNEVEN PRESTOJ,DVE IZDVOENI SOBI KOI NE GRANICAT.
KUJNA SO POMOSNA PROSTORIJA.
SMENETA NADVORESNA STOLARIJA.
RENOVIRANO KUPATILO.
SLOBODEN OD 01.09.2016 GOD.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Visit our store page
Партизански Одреди бр.43б/8 Show on the map
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
EDINECNA NOVA KUKA TRNODOL ZA 2 SEMEJSTVA 200 000 EUR
NOV DVOSOBEN STAN 48m2 3 KAT SO CENTRALNO PARNO 43 200 EUR
 NOVO LISICE RENOVIRAN 93m2 SPROTI FFM 74 500 EUR
Cetvorosoben stan vo Taftalidze 130 000 EUR
To the top