Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA LUKSUZEN STAN VO CENTAR

350 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: КОНФОР ЛУКС 05 Oct 13:13 Log into the company to make changes
КОНФОР ЛУКС
Se izdava garsonjera vo Centar so zasebna spalna 200 МКД
Se izdava stan vo Centar 220 ЕУР
SE IZDAVA LUKSUZEN STAN 59m2 VO CENTAR 380 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO CENTAR 220 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
About the Residence
Location
Skopje
шифра 7895 СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗНО НАМЕСТЕН СТАН ВО ЦЕНТАР НА СКОПЈЕ СО ТРИ СПАЛНИ, ПАРНО ГРЕЕЊЕ. ЦЕНА 350 ЕВРА МЕСЕЧНО.


Моб 076/273-738
КОНФОР ЛУКС
Агенција за недвижности КОНФОР ЛУКС посредува при продажба,купување и изнајмување на станови,куќи и деловени простори.КОНФОР ЛУКС нуди професионална соработка,голема посветеност за побарувањата на своите клиенти и достапност во секое време. Ве молиме контактирајте го нашиот тим преку телфеон или e-mail.
Visit our store page
Bul.SV Kliment Ohridski 54 Show on the map
070-236-570 , 070-273-073
http://www.pazar3.mk/mk/%D0%9A%D0%9E%D0%9D%D0%A4%D0%9E%D0%A0%D0%9B%D0%A3%D0%9A%D0%A1
КОНФОР ЛУКС
070-273-073 , 076-273-738
КОНФОР ЛУКС
Trosoben stan vo Centar Gradski Zid 75 000 ЕУР
Se izdava nov stan so nov mebel vo Centar 250 ЕУР
3 SOBEN STAN VO CENTAR 0 ЕУР
SE IZNAJMUVA 2 SOBEN STAN KAJ ZEGIN BUNJAKOVEC 250 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information