Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA 3 SOBEN KOMFOREN STAN KARPOS DO SIMPO

250 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: КАЗА МИА - М 05 Apr 18:55 Log into the company to make changes
КАЗА МИА - М
ATRAKTIVNA PARCELA DO MEBEL LACKA PRVA LINIJA 150 000 ЕУР
LUKSUZEN STAN ZA IZNAJMUVANJE VO KAPISTEC 390 ЕУР
KUKA BLIZU AMERIKANSKA AMBASADA 0 ЕУР
2 BARAKI LEPENKI ZAEDNO VO NAS.KOZLE 155 000 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
About the Residence
Location
Skopje
SE IZNAJMUVA TROSOBEN RENOVIRAN I KOMPLET OPREMEN STAN VO KARPOS 1, VO NEPOSREDNA BLIZINA NA SIMPO I DRAMSKI TEATAR.
STANOT E POZICIONIRAN NA 2 KAT, SOPSTVENO PARNO GREENJE NA STRUJA !!
КАЗА МИА - М
Ние сме агенција за недвижности која е долги години на пазарот за недвижнини и се стреми да е најдобра во тоа што го нуди. Каза Миа како агенција при посредување на имот, превзема улога на главен контакт центар за организирање и логистички детали во поглед на поредување и тоа : - посредување при продажба на имот - посредување при комплетирање на документација, која е потреба за реализирање на купопродажба - посредување при издавање на имот Поради зголемување на потребите и барањата на нашите клиенти, ние како агенција постојано се стремиме да го унапредиме нашето работење со воведување постојано голем број на услуги и активности кои ги нудиме од наша страна. Во нашиот тим има обучен и стручен кадар кој ќе Ви помогне вашите желби и барања да се реализираат. Ние нудиме станови и куќи за продажба на различни локации низ Скопје, кои би можеле да бидат за Вас атрактивни и примамливи за купување. Во нашата продавница на Pazar3.mk, може да погледнете голем број на огласи: - се продава куќа во населаба Железара - се продава барака во Ново Лисиче - се продава трособен стан во Хиподром, нова населба - актрактивен луксузен апартман во комплекс Верина - двособен стан во Кисела Вода 39м2 Нашиот тим ќе се погрижи за Вас да ја пронајде содветната понуда која најмногу Ви одговара, спроред вашите потреби и можности. Сите наши понуди кои ги имаме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, каде имаме голем број на огласи од станови и куќи со различна квадратура и локации низ Скопје. Може да не исконтактирате на следниот тел број : 078434502 или да ни пишете на следната емаил адреса: casamia313@yahoo.com Ве очекуваме. Вашата агенција Каза Миа!
Visit our store page
Партизански Одреди бр.43б/8 Show on the map
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
 RENOVIRAN APARTMAN SO POGLED KON PLOSTAD 35 M2 250 ЕУР
CETIRISOBEN STAN 85m2 BLIZU MAJCIN DOM  67 000 ЕУР
SE IZNAJMUVA MODERNO OPREMEN STAN VO TAFTALIDZE 300 ЕУР
TAFTALIDZE 1 EDINECNA BARAKA KAJ KATASTAR 250 000 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information