Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO CENTAR NAMESTEN KOMPLET

500 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Bastion Real Estate 01 Sep 15:49 Log into the company to make changes
Bastion Real Estate
SE IZDAVA NOV STAN KAJ KATOLICKA TROSOBEN !!!! 400 ЕУР
NOV DELOVEN PROSTOR 94m2 TAFTALIDZE 150 000 ЕУР
Luksuzen apartman 198m2 vo kompleks Sv Jovan 1 400 ЕУР
PRAZEN STAN ZA IZDAVANJE VO CENTAR 280 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Location
Skopje
Stan od 112m2 na 4 kat so parno, lift trosoben renoviran, komplet namesten.Cena-500e
sifra,,,17534
Broj za kontakt: 070/346842
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 [email protected] Ве очекуваме да ни се обратите!
Visit our store page
Ул Дебарца 57/4 Show on the map
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
070346842
Bastion Real Estate
DUKAN SO IZLOG NA ULICA MAKEDONIJA 10 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN STAN VO BLIZINA NA UNIVERZALNA 250 ЕУР
SE IZDAVA PREKRASNA KUKA VO TAFTALIDZE 2 160m2 1 000 ЕУР
APARTMAN VO CENTAROT NA SOLUN 55m2 58 000 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information