Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

UBAV DUPLEKS STAN SPROTI HOTEL KARPOS

250 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: КАЗА МИА - М 15 Aug 12:07 Log into the company to make changes
КАЗА МИА - М
  Online
078434502
КАЗА МИА - М
STAN 77m2 VO KARPOS DO CITY MALL 2 KAT 649 ЕУР
 DELOV. PROSTOR -UNIVERZALNA 143 SO MAGACIN 113 M2 0 ЕУР
NOVI STANOVI 66m2 SAMPIONCE K VODA 2 KAT 66 000 ЕУР
APARTMAN VO CENTAR PARK 82m2 POGLED NA KEJ 0 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
СТАНОТ Е КОМПЛЕТНО И ПРЕКРАСНО УРЕДЕН, ДУПЛЕКС НА 5 КАТ. ЛИФТОТ СЕ ПОСТАВУВА ВО МОМЕНТОВ!
ДНЕВНА СО КУЈНА И ТРПЕЗАРИЈА, КУПАТИЛО ВО ДОЛНИОТ ДЕЛ, ГОРНИОТ ДЕЛ Е ГАЛЕРИЈА, ИМА СПАЛНА И КУПАТИЛО. ТЕРАСА ИМА, ГРЕЕЊЕТО Е НА СТРУЈА, ИМА И ПОДНО ГРЕЕЊЕ.
ПРЕДНОСТ ИМААТ БРАЧНИ ПАРОВИ, СЕМЕЈСТВО.
НАПОМЕНА - ЗА ПОДОЛГ ПЕРИОД , МОЖНА Е КОРЕКЦИЈА ВО ЦЕНАТА.
ЗА ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ КОНТАКТ ТЕЛЕФОН 078411914
ШИФРА 26670
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Visit our store page
Партизански Одреди бр.43б/8 Show on the map
078434502
КАЗА МИА - М
  Online
078434502
КАЗА МИА - М
TROSOBEN STAN VO KARPOS 3 49m2 DO LEPTOKARIJA 45 000 ЕУР
CETIRISOBEN STAN KAJ PESTALOCI 86M2 107 000 ЕУР
KOMPLET OPREMEN 62m2 1 KAT 62 000 ЕУР
NOV DVOSOBEN STAN VO CENTAR 43m2 5 KAT 50 000 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information